Історія

BIBUS METALS AG була заснована в 1979 році і має широку мережу складів і є одним з провідних постачальників прутків, листів, плит, труб, дроту і смуги в високоефективних матеріалах. Головний офіс Швейцарії розташований в місті Фералторф поблизу Цюріха, а Сервісний центр розташований в місті Мёхлін недалеко від Бейла. BIBUS METALS AG є дочірньою компанією BIBUS HOLDING AG.

Створення торгових організацій в Східній Європі відбулося в 2000 році. Сьогодні BIBUS METALS має власні дочірні компанії в Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії та Україні. За цим послідував Китай в 2008 році і Великобританія в 2011 році. У 2022 році було створено дочірню компанію в Малайзії, яка використовуватиметься як центр для АСЕАН/Кореї. Центральні склади знаходяться в Швейцарії, Німеччині, Польщі та Китаї. У 2017 році BIBUS Holding придбав контрольний пакет акцій S+D Metals GmbH Germany.

Успішний бізнес заснований на широкому спектрі продуктів з високоякісною продукцією і компетентністю в обслуговуванні і дистрибуції. Це робить BIBUS METALS вашим надійним партнером: „SUPPORTING YOUR SUCCESS“.