Політика конфіденційності і відмова від відповідальності

Відмова від відповідальності

ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті використання даної інформації, доступу до неї або відсутності прав на неї.

ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» не несе відповідальності за можливі помилки в інформації, що міститься на сайті. Зокрема, це відноситься до продуктів та послуг. Інформація на даному сайті може містити технічні неточності або друкарські помилки. ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» має право вносити зміни в продукти або програми, зазначені в описі, в будь-який час без повідомлення, і не несе відповідальності за будь-які наслідки таких змін.

Інформація, опублікована ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» на сайті, може містити посилання на продукти, програми або послуги ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» , показані і описані на сайті, але невідомі або недоступні у Вашій країні. Такі посилання не означають, що ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» має намір анонсувати даний продукт, програму чи послугу у Вашій країні.  Всю подальшу інформацію з даних питань Ви можете отримати у ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» .

Відвідувачі сайту самі вживають заходи щодо перевірки продуктів, які використовуєте, на вміст вірусів, Троянів і інших шкідливих програм.

У жодних випадках ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» ні перед ким не несе відповідальність за пряму, непряму, витікаючу шкоду, заподіяну в результаті використання даного веб-сайту або посилань на ньому, включаючи збиток у вигляді втрати прибутку або простою, а також втрати програм або інформації у Вашій системі зберігання і т.д., навіть якщо ми безпосередньо ознайомлені з можливістю такого збитку.

Наша інформація про відносини з інвесторами містить твердження на майбутнє, засновані на поточних очікуваннях, які засновані на ризиках та факторах невизначеності, котрі можуть спричинити до настання реальних результатів, відмінних  від фактичних. Ці ризики та фактори невизначеності включають технологічні ризики та невизначеність, властиву виробничому процесу, і можуть спричинити припинення дослідно-конструкторських робіт, затримку в наданні продукту або істотне зниження рівня сприйняття продукта споживачем.

Політика конфіденційності

Цей документ містить політику ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» щодо інформації, отриманої під час Вашого відвідування нашого веб-сайту. ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» визнає важливість захисту особистої інформації, яка може до нас потрапити під час Вашого візиту. Тип і кількість отриманої інформації залежить від того, як Ви використовуєте наш сайт.

Ми використовуємо загальну, не персонально ідентифікуючу, інформацію для збору статистичних даних та оцінки популярності сайту для поліпшення його корисності і збільшення числа відвідувань. Під час звичайного відвідування веб-сайту ми не збираємо і не зберігаємо особисту ідентифікаційну інформацію, таку як ім'я, адреса, e-mail-адреса або номер телефону. У деяких випадках ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» запитує персональну інформацію для доставки відвідувачу веб-сайта кореспонденції (брошури поштою) або надання допомоги. Така інформація, як ім'я, адреса, e-mail-адреса, телефонний номер або додаткова інформація збирається для виконання Вашого запиту. Ця інформація буде використана тільки для поліпшення якості Вашого обслуговування. Вона ніколи не буде надана іншим компаніям.

Інтернет-користувачі самі вирішують, надсилати чи ні особисту інформацію в ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» . ТОВ «БІБУС МЕТАЛС» буде використовувати дану інформацію тільки для підготовки відповіді на запит. Ми не будемо використовувати дану інформацію в інших цілях, окрім як для вирішення питання, заданого Вами.

Ми зберігаємо за собою право змінювати нашу політику конфіденційності. Оновлена Політика конфіденційності буде відноситися тільки до даних, зібраних з моменту її прийняття. Будь-які зміни будуть опубліковані не пізніше, ніж за 10 днів до момента вступу її в силу.